" title="Dieta Nałęczowska">Fundacja Solidarności Obywatelskiej

 

Żeby chudnąć trzeba jeść!

 

Filozofia programu odchudzającego Dieta Nałęczowska może zawrzeć się właśnie w tym jednym zdaniu: Żeby chudnąć trzeba jeść (i ćwiczyć)! Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie tkwi w wielu wiekach przyzwyczajeń ludzkiego organizmu. Dopiero od niecałych 100 lat proporcje wydatkowania energii i zdobywania jej w postaci pokarmu się odwróciły. Obecnie jedzenie jest na wyciagnięcie ręki. Na telefon. Na każdym rogu sklep a w nim wszystko co nam trzeba plus wszystko to, co nam szkodzi. Nie trzeba się wysilać, żeby się najeść. Wręcz przeciwnie: dziś musimy się wysilać, żeby się nie przejadać. Nie zawsze tak było. Przez wieki człowiek najpierw musiał swój posiłek dogonić, upolować, ściągnąć z drzewa, zasiać, zebrać i przetworzyć. Większość czasu spędzał na jego przygotowaniu. Dziś większość czasu możemy spędzać na jedzeniu ale nasz organizm wciąż tego nie wie. Musimy go zatem nauczyć i przyzwyczaić do tego, że nie musi się obawiać śmierci głodowej.

Bardzo proste i bardzo trudne zarazem. Jak tego dokonać? O tym właśnie co tydzień opowiadamy na spotkaniach z Grzegorzem Kowalukiem w Nałęczowie. Konkretne potrawy, godziny, sposoby ich przygotowania. Mówimy także o odpowiednim treningu, o tym jak ćwiczyć by pozbyć się nagromadzonej już tkanki tłuszczowej.

Sprawdź jak może odmienić się Twoje życie z programem Diety Nałęczowskiej i dołącz do szczupłych i zdrowych! Przyjdź na nasze spotkanie!